Články a videa v sekci Nezaradené

Pozor na falošné lieky pri nákupe cez internet

access_time03.marec 2020remove_red_eye35chat_bubble_outline0

Nakupujete lieky cez internet? Môžete tak prísť nielen o veľa peňazí, ale aj o zdravie a dokonca aj o život. Nedávne štúdie ukazujú, že takmer polovica z liekov, ktoré kupujeme cez internet, je falošných. Podľa Interpolu každý rok v dôsledku užívania falošných liekov zomiera na svete okolo ..

Potlačená imunita

access_time01.marec 2020remove_red_eye31chat_bubble_outline0

Nádorové ochorenia prinášajú pacientom množstvo ďalších komplikácií. Jednou z nich je nedostatočná výživa. Neexistuje jednotné pravidlo či princíp, podľa ktorého by bolo možné sa pri príjme potravy riadiť. Ponúkame vám teda všeobecné odporúčania, ktoré sa osvedčili a môžu vám ..

Krv v moči

access_time29.február 2020remove_red_eye39chat_bubble_outline0

Hematúria je lekársky výraz pre krv v moči. Krv v moči môže spôsobiť niekoľko rôznych stavov a chorôb. Krv môže byť vidieteľná alebo môže byť prítomná v takom malom množstve, že nie je viditeľná voľným okom. Akékoľvek množstvo krvi v moči je známkou vážneho zdravotného problému ako ..

Čajovník austrálsky prírodný éterický vonný olej

access_time29.február 2020remove_red_eye28chat_bubble_outline0

Metóda výroby: Destilácia listov a vetvičiek vodnou parou.Vôňa: terpenická, mierne gáfrová vôňa s koreňovým nádychom.Zloženie (INCI): Pure essential Oil Melaleuca Alternifolia (Čajovník austrálsky).Ďalšie informácie: Používa sa na dezinfekčné účinky so širokým spektrom. Má ..

Krvné zrazeniny zabili už milióny ľudí: Ako zistiť či máme v tele krvnú zrazeninu?

access_time29.február 2020remove_red_eye32chat_bubble_outline0

Ako zistiť, že môžete mať v tele krvnú zrazeninu?Niektorí ľudia si môžu vytvoriť krvnú zrazeninu bez toho, aby patrili do niektorej z vyššie uvedených rizikových skupín. Preto je dôležité poznať príznaky trombózy.Ak spozorujete na sebe niektorý z nasledujúcich symptómov, mali by ste ..