Zaujímavosti keyboard_arrow_right Zaujímavosti keyboard_arrow_rightKrása je out, ženy chcú Tarzanov!

Obrázek příspěvku: Krása je out, ženy chcú Tarzanov!

Krása je out, ženy chcú Tarzanov!

personaccess_time03.marec 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye53 shlédnutí


A už vidím, ako sa 82% mužov, čo nás čítajú, uvelebilo s úsmevom pohodlne do kresla a ten zvyšok metrosexuálov začal prehodnocovať svoj život a pobudnutie na tomto webe. Je to tak páni, štúdie a štatistky dokázali, že množstvom gélu na vlasoch sa nezvyšuje možnosť ulapenia samičky... šok.

Ak sa vám páčia dokonale upravení, uhladení, oholení a anorektickí, máte úplne iný názor, ako väčšina žien sveta. Server Onepoll.com uviedol anketu, ktorá tvrdí pravý opak. Dnešné ženy priťahujú nedokonalí a neokukaní partneri.

Zaujímavé, ako sa vkus mení. Ja neviem, či zato môžu naše zbláznené hormóny, alebo jednoducho nedostatok dokonalých mužov, že sme si ten vkus už prispôsobili, ale kým prednedávnom bol ešte vrcholom dokonalosti modrooký tmavovlasý dlháň (daj boh, aby sa ich rodilo stále viac...), dnes už ženy (Jasnosť ani nie) po podobných krásnych elegánoch pokukujú čoraz menej.

Výskum teda uviedol aj vec, s ktorou vôbec nesúhlasím a pevne verím, že sa za môj názor postavia aj všetky ostatné deviantné ženy. Muž vraj má byť citlivý. Tak ale... kto to kedy videl? A že má mať radšej romantické filmy, ako akčné. No čo sme v kozme? Vôbec žiaden muž by nemal mať rád romantické filmy a ani v duchu by nad nimi nemal roniť slzy, lebo usoplených a ufňukaných je dosť žien.

Podľa už spomínaného portálu Onepoll.com, ktorý testoval 2500 žien, si dámy vo veku 17-50 vyberajú radšej prirodzenosť a mužnosť, metrosexualita ich neláka, skôr ľaká a sú rady, ak sa nemusia s partnerom ráno v kúpeľni biť o kozmetiku.

Všetko sa vracia. Móda aj vkus. Zasa nosíme nezmyselné kombinácie farieb  strihov, a la 80.roky. A muži sa nám páčia čoraz mužnejší, chlpatejší a silnejší. Nechápem, kam do tohto koloritu spadá citlivosť... ale kto už by len chápal ženy, pf. Muži sú na svoje ochlpenie hrdí. Teda väčšina. Poznám jedného, ktorý je strašne pyšný na svojich šesť chlpov na hrudi. A mať takého chlapa, to chce, aby ste tiež boli pyšná.

Ono je to asi nejaký psychologický... ten... oný... šak viete. Mužnosť = sila+chlpatosť. Mužný muž ma vie ochrániť, vie sa postarať o rodinu, vie mi postaviť dom, vlastnými rukami rozbíjať kvádre... vždy lepšie, ako nablýskaný metráč v úzkych rifliach s 50 kilami živej váhy. No je to tak, nekukajte na mňa a hybajte sa najesť.

Muži, ktorí sa prehnane starajú o svoj vzhľad, sú podľa štúdie pre ženy odpudzujúci. No ja vám celkom otvorene poviem – tfuj im!

Aby ktosi jedol len bio zeleninu, 4 hodiny denne trávil na steperi a nešiel bez gélu na hlave vyniesť ani odpadky, to sa skôr podobá na moju anorekticko-neurotickú blonďavú susedku, než na muža, z ktorého by sa mi podlamovali kolená bezprostredne po akte.


0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Ako je to s módou v bývaní?

personAlena Haldováremove_red_eye43bookmarkZaujímavosti

Všeobecne o bývaníBývať moderne je v dnešnej dobe veľmi populárne. Je to najmä kvôli tomu, že ľudia chcú byť trendy a chcú, aby sa ktokoľvek, kto ich príbytok navštívi cítil pohodlne. Keď si zariadite byt podľa módy a Vaša návšteva Vám povie, že sa jej u Vás páči, ..

Ako zvýšiť bezpečnosť v starších bytových domoch

personAlena Haldováremove_red_eye36bookmarkZaujímavosti

Bývajme bezpečneBývanie je základná ľudská potreba. Vývoj v oblasti stavieb pre bývanie prešiel za tisícročia veľkým progresom. V súčasnosti sa na bývanie kladie celý rad požiadaviek. Okrem dobrého dispozičného riešenia bytov a domov, cez kvalitné technické a technologické ..

O rodicoch a detoch

personAlena Haldováremove_red_eye34bookmarkZaujímavosti

Kupujeme svojim detom z lasky (aj k sebe, aby sme si dokazali, zesme dobri rodicia) autodrahy a domceky pre babiky Barbie.Zabudame vsak, ze potrebuju ine - od mala sprostredkovat podnety a vedomosti zo vsetkych oblasti zivota.Mozeme podporovat urcitu vynimocnu schopnost dietata, spev alebo tenis, a ..

Ako si vybrať správnu pôžičku?

personAlena Haldováremove_red_eye37bookmarkZaujímavosti

Pôžičky Asi každý človek by bol rád keby mal dostatok peňazí, krásny dom, dobrú prácu, no jednoducho povedané, aby bol spokojný. Avšak ako to už býva, dosiahnuť niečo takéto sa podarí len málokomu. Avšak aj bežní ľudia si chcú občas kúpiť niečo, na čo proste aktuálne ..

Povinná výbava kuchyne

personAlena Haldováremove_red_eye38bookmarkZaujímavosti

Kuchyňa je miestnosť, ktorá už nie je skrytá za zatvorenými dverami, často tvorí súčasť obývacieho priestoru. Pri jej plánovaní ide predovšetkým o to, aby bola funkčná, praktická, hygienická, ľahko udržiavateľná....a aby „ladila“. Jej celkový vzhľad závisí od výberu ..

Odvážne ženy sa farieb neboja!

personAlena Haldováremove_red_eye20languagefreshup.sk

Hra tieňa a svetlaMnoho kaderníkov i žien vyznáva pravidlo, že s príchodom jari a leta treba vlasy zosvetliť. Reprezentuje ho najmä stále populárny štýl tzv. Ombre hair a novinka vo farbení PER LUI.„Podstatou Ombre hair sú tmavé korienky a bledšie konce vlasov. Dajú sa s tým ..

Nohavice, mužská záležitosť? Už dávno nie

personAlena Haldováremove_red_eye18languagefreshup.sk

Prvé nohaviceVšetci vieme, že ako prví nosili nohavice muži. Než ale človek prišiel na technológiu zošiti a odevu, nosili pravekí muži kožušinu ovinutú okolo tela rovnako ako ženy. Prvé nohavice sa začali na území dnešnej Európy objavovať až v románskom období. Príchod ..

Ak chcete zmeniť svoj život, v prvom rade zmeňte svoj účes a my vám teraz poradíme aké trendy budú jaro

personAlena Haldováremove_red_eye21languagefreshup.sk

Prirodzenosť zostáva v móde. Ľahko zvlnené, rozstrapatené vlasy.Tieto účesy sú praktické a pre každý typ ženy. Pre mladé aj staršie.Na dosiahnutie tohto efektu, dievčatá s rovnými vlasmi použite kulmu.Dlhé vlasy s dokonale rovným strihom. vlasy. Tento efekt je dosiahnutý ..

Veľký zoznam diét

personAlena Haldováremove_red_eye20languagemjd.sk

Z toľkého nepreberného množstva diét, ktoré existujú je veľmi ťažké vybrať tú správnu. Často počujete ako tá ktorá diéta niekomu veľmi zabrala a vďaka nej niekto schudol 10 aj viac kíl za pár dní. Čo pomôže niekomu, nemusí na vás pôsobiť tak isto efektívne. Druhá vec ..

Základné cviky na získanie objemu svalov

personAlena Haldováremove_red_eye26languagefreshup.sk

Drepy sú považované za kráľa cvikov na priberanie sily a svalovej hmoty celého tela. Poviete si, že veď drepy vie robiť každý. Avšak drepy so záťažou, to je už niečo iné. Pri cvičení drepov s veľkou činkou sa zapája ohromné množstvo svalov nielen na nohách, ale aj na ..