Zaujímavosti keyboard_arrow_right Zaujímavosti keyboard_arrow_rightAko je to s módou v bývaní?

Obrázek příspěvku: Ako je to s módou v bývaní?

Ako je to s módou v bývaní?

personaccess_time24.február 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye41 shlédnutí

Všeobecne o bývaní

Bývať moderne je v dnešnej dobe veľmi populárne. Je to najmä kvôli tomu, že ľudia chcú byť trendy a chcú, aby sa ktokoľvek, kto ich príbytok navštívi cítil pohodlne. Keď si zariadite byt podľa módy a Vaša návšteva Vám povie, že sa jej u Vás páči, určite to poteší. Ale najdôležitejšie je, aby ste sa Vy sami cítili vo svojom príbytku dobre. Predsa len, bývate tam Vy a stále len Vy.

Takže ako by to malo byť v skutočnosti s najnovšími módnymi výstrelkami v bývaní? To je predsa jednoduché. Pokojne si zariaďte byt podľa módy, len pozor na to, čo pre Vás móda znamená.

Móda je všade, ale moderné bývanie sa nedá prirovnávať s ostatnými odvetviami, ktoré sa nechávajú ovplyvniť myšlienkami väčšej časti populácie. Napríklad oblečenie a doplnky môžete obmieňať o niečo častejšie, ale keď si kúpite nový konferenčný stolík, tak predpokladám, že vo vašom byte či dome nejaký rok pobudne. Takže nech je moderný akýkoľvek konferenčný stolík, či z dreva, plastu, kovu, vyberajte podľa toho, aby sa páčil Vám, pretože vy budete ten, kto sa naň bude každý deň pozerať. Je dôležité, aby sa Vám páčil o mesiac, o dva, možno aj o rok. To, že je niečo v móde neznamená, že je to až také super a úžasné.

Uvediem ešte jedno porovnanie. Ak prídu nárazovo do módy filmy z vojenského prostredia, a Vám filmy o vojne nikdy neboli po vôli, prečo by ste sa len kvôli móde mali dve hodiny trápiť v kine aby ste videli najnovší film, ktorý má možno dobré referencie? A znovu sme pri tom, že Vy sa budete nudiť, je to celé len na Vás. Vy sa budete na ten konferenčný stolík pozerať. A preto si vyberte taký, ktorý Vám vyhovuje jednak z finančnej stránky, jednak vzhľadovo, veľkosťou, farbou a všetkými ostatnými aspektmi.


folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Apiterapie

personAlena Haldováremove_red_eye55bookmarkZaujímavosti

„už vieme, ako na to, ak chcete byť zdraví.“ Nie je to tak dávno, keď naši predkovia dávali denne na svoj stôl najmä to, čo si dopestovali na svojich poliach, v záhradách, čo im poskytli lúky, lesy, príroda, čo im zo seba nezištne darovali zvieratá a nám všetkým tak dobre ..

Cestopis - Gdańsk, alebo poľský Rotterdam

personAlena Haldováremove_red_eye38bookmarkCestovanie

Odbilo mi práve dvadsať, v očiach ideály a grandiózne sny. Moja sponzorka v biznise, ktorý sa mi vtedy zdal ako objavná cesta mi povedala povestné „go west”. V tomto prípade to bolo skôr „ chodź w Polske”. Uveril som tomu, že v Poľsku je zakopaný môj poklad. Vybral som sa k ..

Veľkonočné sviatky skrývajú v sebe tradíciu, ale aj duchovno

personAlena Haldováremove_red_eye51bookmarkZaujímavosti

Magické čaro Veľkej nociVeľká noc bola oddávna symbolom prebúdzajúceho sa života, sily, plodnosti, ale aj duchovnej kontemplácie. Na Slovensku boli vždy tieto sviatky bohaté na tradície a zvyky, z ktorých sa mnohé zachovávajú dodnes. Hovorí sa, že by sme mali poznať minulosť, ..

Juraj Benčík

personAlena Haldováremove_red_eye41bookmarkZábava

Juraj Benčík: Sloboda, zodpovedne vykonávaná, je najvzácnejšiaHerec, mím, pedagóg, moderátor, manažér a mnoho ďalších profesií by sme mohli priradiť k menu Juraj Benčík. On to dokáže vtesnať do jediného slova – divadelník. Vďaka mamke, publicistke, odmalička recitoval, už ..

Filozofia života mladého človeka ako ju (NE)vidíme: Mladý človek versus staršia generácia - medzigeneračná priepasť?

personAlena Haldováremove_red_eye35bookmarkZaujímavosti

Ak sme sa vo viacerých minulých číslach časopisu Svet športu snažili čitateľovi priblížiť problémy z oblasti sociálnej patológie, nerobili sme tak z dôvodu senzáciechtivosti, či z dôvodu zámerného poukazovania na negatívne javy z oblasti závislostí. Cieľom autora tejto ..

Ako chutí Slovensko? Ani ako bryndza, ani ako posúchy

personAlena Haldováremove_red_eye40languagenapadyrecepty.sk

Keď raňajky sú „obedom“Viete si predstaviť, že by ste si neodkrojili krajec voňavého pšeničného chleba, nedali si čerstvú paradajku alebo zemiakovú kašu? Tieto suroviny síce považujeme dnes za úplnú samozrejmosť, no kedysi ich naši predkovia nepoznali. Zemiaky, paradajky či ..

Veľký zoznam diét

personAlena Haldováremove_red_eye20languagemjd.sk

Z toľkého nepreberného množstva diét, ktoré existujú je veľmi ťažké vybrať tú správnu. Často počujete ako tá ktorá diéta niekomu veľmi zabrala a vďaka nej niekto schudol 10 aj viac kíl za pár dní. Čo pomôže niekomu, nemusí na vás pôsobiť tak isto efektívne. Druhá vec ..

Cestovateľky: Po Slovensku na ťave či tanku

personAlena Haldováremove_red_eye16languagefreshup.sk

Jazdili aj na chrbte ťavy a skončili až na Havaji. Napriek tomu neopustili hranice domoviny. Lucka, Naďa, Veronika a Zuzka, to je štvorica, ktorá sa už tretie leto po sebe rozhodla vymeniť piesočné pláže a tieň palmových listov za čosi omnoho dobrodružnejšie. Dovolenku na ..

Zlaté pravidlá priberania

personAlena Haldováremove_red_eye21languagemjd.sk

Ak máte príliš štíhlu postavu a chcete s tým niečo urobiť, máme pre vás pár dobrých pravidiel ako na to. Tieto zlaté pravidlá vám ukážu cestu ako pribrať. Cieľom by však nemalo byť pribrať čo najrýchlejšie a čo najviac, pretože vtedy priberáte zväčša tuk. Cieľom je ..

Vaša osobnosť sa predsa odrazí aj na tom, ako si zariadite Váš domov.

personAlena Haldováremove_red_eye17languagefreshup.sk

Minule som čítala jeden článok o tom, ako sa obliekajú ľudia v Anglicku. Ich štýl je naozaj zaujímavý a množstve ľudí sa nepáči. Ale oni sa cítia pohodlne a svojsky. Ich nezaujíma, čo si myslia ostatní, na druhú stranu ich aj tak niekto s podobným štýlom pochváli, a vyvolá v ..