Zaujímavosti keyboard_arrow_right Zaujímavosti keyboard_arrow_right9 spôsobích vlastností, prečo je dobré ..

Obrázek příspěvku: 9 spôsobích vlastností, prečo je dobré piť teplú vodu s citrónom

9 spôsobích vlastností, prečo je dobré piť teplú vodu s citrónom

personaccess_time02.marec 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye41 shlédnutí


Pohár teplej vody s citrónom alebo limetkovú šťavu na lačný žalúdok je prekvapivo užitočné pre mnoho dôvodov.

1. Citróny sú veľmi užitočné, pokiaľ ide o problémy s trávením. Pohár citrónovej šťavy sa ľahko zbaviť trávenie.

2. Starajte sa o krásu. Lemon, ktorý je prírodné antiseptikum, môže pomôcť zbaviť sa kožných problémov. Vitamín C, na ktoré sú bohaté citrusové plody, omladzuje pokožku a robí ju žiarivejšiu. Limon pôsobí tiež ako činidlo proti starnutiu.

3. Odstraňuje prebytok kilogramov. Každodenné užívanie vody s citrónom a medom v dopoludňajších hodinách pomáha pri chudnutí. Tento recept je už dlho používaný v Indii.

4.Toto ovocie vďaka antibakteriálne vlastnosti, stal sa naším najlepším priateľom pri nachladnutí.

5. Tento nápoj reguluje vysoký krvný tlak, závraty, zmierňuje nevoľnosť, a ponúka relaxáciu pre telo i dušu.

6. Teplá voda s citrónom pomáha očistiť a stimulovať pečeň, pretože riedi žlč.

7. Citrón a limetka majú vysoký obsah draslíka. Draslík je dôležitý minerál, ktorý pracuje s sodíka k vyhladeniu elektrického prenosu v mozgu a nervového systému. Depresia, úzkosť, strach, je často výsledok nízkou úrovňou draslíka v krvi. Nervový systém potrebuje dostatok draslíka a  poskytnúť stabilný signál do srdca. Tak, že sa zdravotný stav vášho srdca určite zlepší po pravidelnom používaní vody s citrónom.

8. Okrem toho, že obsahuje vápnik a horčík v dobrú rovnováhu. Vápnik je potrebný pre kosti, zabraňuje  osteoporóze, horčík je dôležitý pre zdravie srdca.

9. Pomáha K zriedeniu kyseliny močovej, ktorá spôsobuje bolesť v kĺboch a dnou.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Povinná výbava kuchyne

personAlena Haldováremove_red_eye38bookmarkZaujímavosti

Kuchyňa je miestnosť, ktorá už nie je skrytá za zatvorenými dverami, často tvorí súčasť obývacieho priestoru. Pri jej plánovaní ide predovšetkým o to, aby bola funkčná, praktická, hygienická, ľahko udržiavateľná....a aby „ladila“. Jej celkový vzhľad závisí od výberu ..

Cestopis - Gdańsk, alebo poľský Rotterdam

personAlena Haldováremove_red_eye39bookmarkCestovanie

Odbilo mi práve dvadsať, v očiach ideály a grandiózne sny. Moja sponzorka v biznise, ktorý sa mi vtedy zdal ako objavná cesta mi povedala povestné „go west”. V tomto prípade to bolo skôr „ chodź w Polske”. Uveril som tomu, že v Poľsku je zakopaný môj poklad. Vybral som sa k ..

Chorí sa nedokážu brániť – rozhovor s lekárom a aktivistom MUDr. Petrom Liptákom

personAlena Haldováremove_red_eye29bookmarkZaujímavosti

V našom zdravotníctve čoraz väčšiu úlohu začínajú hrať isté finančné skupiny. Čo to so sebou prináša?Prináša to privatizáciu a reprivatizáciu, ide len o peniaze, a starostlivosť o zdravie ľudí ide na vedľajšiu koľaj. Každý rok v našom zdravotnom systéme zomiera ..

O rodicoch a detoch

personAlena Haldováremove_red_eye34bookmarkZaujímavosti

Kupujeme svojim detom z lasky (aj k sebe, aby sme si dokazali, zesme dobri rodicia) autodrahy a domceky pre babiky Barbie.Zabudame vsak, ze potrebuju ine - od mala sprostredkovat podnety a vedomosti zo vsetkych oblasti zivota.Mozeme podporovat urcitu vynimocnu schopnost dietata, spev alebo tenis, a ..

Filozofia života mladého človeka ako ju (NE)vidíme: Mladý človek versus staršia generácia - medzigeneračná priepasť?

personAlena Haldováremove_red_eye36bookmarkZaujímavosti

Ak sme sa vo viacerých minulých číslach časopisu Svet športu snažili čitateľovi priblížiť problémy z oblasti sociálnej patológie, nerobili sme tak z dôvodu senzáciechtivosti, či z dôvodu zámerného poukazovania na negatívne javy z oblasti závislostí. Cieľom autora tejto ..

90 dňová rozlišovacia diéta- veľmi účinné

personAlena Haldováremove_red_eye18languagefreshup.sk

Veľmi účinná diéta, ktorá vám bez náhlych zmien v jedálničku pomôže schudnúť prebytočné kilogramy, detoxikovať organizmus a zrýchliť metabolizmus. Pomocou 90 dňovej diéty nezažijete jo-jo efekt ani nebudete vyhladovaní. Za 90 dní sa dá vďaka tejto diéta bezbolestne ..

Päť tipov pre zimnú starostlivosť o chodidlá – nezabúdajte na nohy ani po lete

personAlena Haldováremove_red_eye27languagefreshup.sk

Opak je však pravdou. „Starostlivoť o pokožku nôh je v zime rovnako dôležitá, ak niedôležitejšia, než v lete. Nosenie uzavretých topánok, chlad a suchý vzduch môžu spôsobiť nepríjemné problémy, ktoré môžu vyústiť až v obťažujúce kožné choroby, Preto sa oplatí ..

Matcha čaj - na chudnutie aj detoxikáciu

personAlena Haldováremove_red_eye22languagemjd.sk

Čaj so zvláštnym menom 'Matcha' je používaný najmä v Číne a Japonsku. Matcha čaj je však v poslednej dobe stále populárnejší aj v našich končinách. Dá sa kúpiť vo forme jemného zeleného prášku a ak je vaším cieľom formovanie postavy, môžeme vám ho len odporučiť. Čaj ..

Zdravšie alternatívy k nezdravým potravinám

personAlena Haldováremove_red_eye26languagemjd.sk

Chipsy – Pistácie, orieškyJe veľmi pohodlné otvoriť si večer pri telke balíček chutných chipsov. Takisto je však pohodlné otvoriť sáčok s pistáciami alebo nasypať na misku hrsť orechov, slnečnicových alebo tekvicových jadierok. Aj navzdory tomu, že oriešky obsahujú veľa ..

Tréningový plán mamy na materskej - cvičenie na 1. týždeň

personAlena Haldováremove_red_eye19languagefreshup.sk

Tréning mamy na MD – 1. týždeňKaždá sme iná, máme iné skúsenosti za sebou, iné ciele, iné deti, iné záujmy a iné schopnosti. Niekto si rád privstane aby mohol cvičiť, niekto cvičí keď dieťa spí cez obed, niektoré deti spolupracujú a dá sa cvičiť aj keď sú hore a ..