Reklama na Instagrame a spôsoby ako získať tisícky sledujúcich

0
1134

Používate Instagram na propagáciu Vášho produktu či služby? Nedarí sa Vám získať sledujúcich ktorých potrebujete? Propagácia na Instagrame je obtiažna a je len niekoľko spôsobov ako získať sledujúcich ktorých potrebujete.

Tak teraz Vám napíšeme know – how ako získať sledujúcich na Instagrame!

Reklama na Instagrame

Na Instagrame je reklama len na začiatku, veľmi málo využíva firiem využíva reklamu na Instagrame. Reklamou dokážete získať lajky na fotky, prekliky na webstránku a prekliky na Váš profil na Instagrame, bohužiaľ ale nedokážete získať sledujúcich ktorých potrebujete.

Reklama prostredníctvom Influencera

Influencer niekedy označovaný ako „vplyvný používateľ“ je používateľ internetu, ktorý dokáže s využitím obsahu, ktorý vytvára, svojich väzieb a veľkosti svojho publika ovplyvňuje správanie ďalších užívateľov na internete. Takíto užívatelia sa často využívajú v rámci marketingových kampaní – sú totiž schopní prirodzene a dôveryhodnou cestou doručiť komerčné oznámenie do svojej komunity. Cena kvalitného influecera sa pohybuje v rozmedzí od 500+ za jeden príspevok!

Instaboost propagácia

Je to služba ktorá funguje na báze automatickej propagácie na Instagrame, túto službu využívajú firmy a osobnosti ktoré sa chcú zviditeľniť na Instagrame. Z dôverného zdroja sme zistili že pomocou tejto propagácie dokážete získať 1000+ aktívnych a reálnych sledujúcich mesačne, čo je naozaj veľmi pekné číslo. Podľa nás je toto najjednoduchší spôsob ako sa zviditeľniť na Instagrame za zanedbateľnú sumu v porovnaní s ostatnými typmi reklami.

reklama na instagrame instaboost

Záver o reklame na Instagrame

Hovorí sa že Instagram je sociálnou sieťou budúcnosti, na Slovensku ho využíva cez 1 000 000 aktívnych používateľov, čo je celkom pekné číslo. Ak nemáte firemný profil na Instagrame tak neváhajte a založte si ho!

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here