Desivá tragédia v egyptskej Hurghade! Magdu (27) zviazali v nemocnici. Zdrogovali, znásilnili ju a potom vyskočila z okna…

0
851

Magda Žuk bola v Egypte pred smrťou zdrogovaná, znásilnená a mučená partiou nemravníkov! To je verzia, s ktorou pracuje detektív a rodina. Egyptskí kriminalisti ale smrť dvadsaťsedemročnej dievčatá uzavreli ako samovraždu

Poľka Magda Žuk sa z dovolenky v Egypte už bohužiaľ nikdy nevráti. Zomrela za podivných okolností v Hurghade. Jej priateľ je presvedčený, že egyptská strana o prípade nehovorí celú pravdu.

Do vyšetrovania sa podľa webu Fakt.pl už vložil známy poľský detektív Krzysztof Rutkowski. Podľa rodiny si Magda vyrazila sama na miestnu diskotéku. Potom ju zrejme niekto zdrogoval a zneužil.

Keď sa jej priateľ dovolal do hotela, bola rozrušená. “Dostaň ma odtiaľto, prosím,”oznámila mu vydesená Magda a bola na pokraji psychických síl. Marcus sa pýtal, čo sa deje.

“To by nedávalo žiadny zmysel, keby som ti to povedala. Dostaň ma odtiaľto, prosím. Nemôžem ti povedať, čo sa stalo, “plakala do telefónu. Z hotela bola odvezená do nemocnice. Zábery bezpečnostných kamier zachytili jej boj s personálom. Z nemocnice chcela zmiznúť. Bála sa o život. Lekári ale tvrdia, že bola veľmi rozrušená, preto ju museli priviazať popruhy k lôžku.

Podľa sestričky z nemocnice sa jej popruhmi ale podarilo uvoľniť a potom bežala k oknu a vyskočila z neho na ulici. Miestny kriminalisti prípad uzavreli ako samovraždu. Lenže rodinu zaujíma, čo jej psychóze predchádzalo.

Bola pod vplyvom syntetických drog? Bola pred smrťou týraná a znásilnená? Podľa detektíva Krzysztofa Rutkowského zranenia nezodpovedajú pádu z okna, ale ide o niečo zásadnejšieho.

Zdroj

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here