www.celenkovo.sk

Radi by sme Vám v tomto úvodnom blogu priblížili náš nový e-shop, ktorého hlavnými produktami sú a budú čelenky a šatky. Zároveň chcem vyjadriť poslanie novej stránky www.celenkovo.sk. Stránka nedávno vznikla za účelom, priniesť Vám produkt, ktorý je veľmi známi a v poslednej dobe čoraz viac populárny. Na trhu sme ale veľmi veľa e-shopov nenašli a preto sme sa rozhodli, že Vám prinesieme produkt, ktorý by Vás mohol zaujať a veríme, že čelenky pridajú na svojej popularite ešte viac, pretože je to veľmi pekný a elegantný doplnok na rôzne doplnenie svojho outfitu.

Čelenky sú ako také veľmi populárne v športe, kde plnia hlavne pomocnú funkciu pre jej nositeľa. Hlavne dámy s dlhšími vlasmi ich radi využijú. Využitie čelenky však nemusí byť len športová záležitosť ale dnes už slúži ako veľmi pekný a moderný doplnok žien a dievčat. Naša ponuka je široká a budeme na nej ešte pracovať aby sa rozšírila o ďalšie módne kúsky, ktoré môžete mať u seba v šatníku.

Nový e-shop by mohol byť novou značkou v oblasti módnych doplnkov, tým chcem povedať, že by sme radi postupne doplnili obchod s čelenkami o nové doplnky a nové kúsky. Ale to už nechcem zasahovať do budúcnosti. Radi Vás privítame na našej stránke a dúfame, že sa bude páčiť. Budeme radi aj za Vaše postrehy a návrhy, ktoré by ste mali pri návšteve. Rád by som sa ešte poďakoval krásnym dámam za úžasné fotky, bez ktorých by e-shop len tak nevznikol. Naše čelenky sa tešia na Vás. 🙂

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here